Haber

Kutbettin Arzu’nun taziyesine Cevdet Yılmaz ve Mehmet Şimşek katıldı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Diyarbakır’da kalp krizinden hayatını kaybeden eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu’nun taziyesine katıldı.

TBMM’de 23’üncü milletvekili ve 63’üncü hükümette Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görev yapan Kutbettin Arzu, tatilini 30 Ağustos’ta geçirmek üzere TBMM Atatürk Köşkü ve Yalova’ya gitti. Yalova’nın Termal ilçesindeki Termal Sosyal Tesisler. Havuzda kalp krizinden öldü. Arzu’nun naaşı, Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı İkizoluk Mahallesi’ndeki aile mezarlığına götürülerek gözyaşları içinde defnedildi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, eski Bakan Kutbettin Arzu için Odabaşı Bal Camii’nde kurulan taziye törenine katılmak üzere Diyarbakır’a gelerek ailesine başsağlığı diledi. Taziye ziyaretine Vali Ali İhsan Su ve AK Parti milletvekilleri eşlik etti. Ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Şimşek kentten ayrıldı.

uzumlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu