Teknoloji

Yeni Tomb Raider’ın Çizimleri Yayınlandı

Duyurulmasını sabırsızlıkla beklediğimiz yeni Tomb Raider’dan görseller yayınlandı. Nasıl bir Lara Croft modellemesinin bizleri beklediği konusunda net bir fikir verebilir.


İlginizi Çekebilir:  Tomb Raider 1-3 Yenilenmiş İnceleme Puanları


2018 yılında vizyona giren Shadow of the Tomb Raider’ın ardından sessizliğe bürünen seri, dün yayınlanan Tomb Raider 1-3 Remastered ile geri dönüş yaptı. İlk üç oyun hem görsel olarak hem de oynanış açısından revize edilmiş olsa da uzun bir aradan sonra tekrar aksiyonu görmek biz oyuncular için büyük keyif oldu.

Tomb Raider 1-3 Remastered dışında Unreal Engine 5 ile geliştirilen yeni Tomb Raider’ı da bekliyoruz. 2022 yılında duyurulan oyun Crystal Dynamics tarafından geliştiriliyor. Henüz ne zaman açıklanacağına dair bir tarih olmasa da Summer Game Fest 2024 için elbette umutlu olabiliriz.

Yeni Tomb Raider’ın Sanat Eserleri Hayranları Memnun Edecek

Lara Croft ile bir sonraki maceramızın tanıtımı öncesinde geliştirici stüdyo tarafından yeni bir sanat eseri yayınlandı. Daha önce sadece abonelere özel olarak yayınlanan bu sanat eserlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca resmi sitede bilinmeyen gizli eserleri bularak çözebileceğiniz bir bulmaca da var. Bir göz atmayı unutmayın.

Yeni Lara Croft modeli görebileceğiniz üzere serinin klasik oyunlarından aşina olduğumuz kıyafetiyle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu da kesinlikle serinin hayranlarını çok sevindirecek bir şey. Ayrıca sembolik karakterin çaylaklık günlerindeki modellemesi ile orijinal oyunlardaki modellemesinin bir karışımı olduğu izlenimi yaratıyor.

Peki siz bu sanat eseri hakkında ne düşünüyorsunuz? Lara Croft’un modelliğini beğendiniz mi? Niyetinizi bizimle yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu